Müügitingimused

 1. Tellimistingimused
  1.1 Müügitingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna www.book.strand.ee (edaspidi Strand SPA & Konverentsihotelli online broneeringukeskkond) omaniku Strand AS
  (edaspidi Strand SPA & Konverentsihotelli) vahel Strand SPA & Konverentsihotelli online broneeringukeskkonna vahendusel toodete ja teenuste ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
  1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Strand SPA & Konverentsihotelli online broneeringukeskkonna vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
  1.3 Online broneeringukeskkonnas tohib tehinguid teha vähemalt 18-aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.
  1.4. Strand SPA & Konverentsihotell ei müü alkoholi alla 18-aastastele klientidele. Hotellil on õigus isiku vanuse tuvastamiseks küsida isikut tõendavat dokumenti ning alaealise kliendi korral keelduda tellimuse täitmisest. Alaealise poolt tehtud alkohoolseid jooke sisaldavate lisatellimuste ettemaks tagastatakse ainult alkohoolse joogi maksumuse ulatuses isikule, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.
 1. Hinnainfo
  2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.
  2.2 Jälgige tähelepanelikult valitud hinnainfot. Ettemaks on kohustuslik osadele hindadele. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis hotellil on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
  2.3 Kui hotellitoa eest ei ole eelnevalt tasutud, siis tuleb tasuda hotelli saabumisel kohalikus valuutas. Hotellis saab tasuda sularahas ning nii deebet- kui ka krediitkaardiga.
 1. Maksetingimused ettemaksuga teenustele
  3.1 Kliendi poolt Strand SPA & Konverentsihotelli online broneeringukeskkonna vahendusel ostetud ettemaksunõudega teenuste eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt online broneeringukeskkonnas kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.
  3.2 Online broneeringukeskkonnas määratud summa tasumine toimub ülekandega internetipanga vahendusel või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena. Panga ülekandega on võimalik maksta järgmistest pankadest:
  • Eesti: Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV ja Krediidipank
  • Läti: Swedbank, SEB, Citadele ja Nordea
  • Leedu: SEB ja Nordea
  • Soome: Nordea, Danske, Pohjola, Ålandsbanken, S-Pankki ja Handelsbanken
  Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.
 1. Tellimine ja tellimuse kinnitus
  4.1 Tellimuse tegemisel palun sisestage tellimissüsteemi nimi, telefoninumber, e-mail, saabumise kuupäev ja ööde arv. Teie tellimus on kinnitatud, kui olete saanud tellimuse kinnituse.
 1. Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine
  5.1 Tellimuse tühistamise tingimused võivad olla erinevatel hindadel erinevad, seetõttu palun lugege alati hoolikalt hinnainfot. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis hotellil on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
  5.2 Hilisemal annulleerimisel või hotelli mittesaabumisel, on hotellil õigus rakendada trahvi esimese öö väärtuses. Kui hotell on spetsiaalselt teie broneeringuga seoses mingeid kulusid kandnud, tuleb need hüvitada.
 1. Konfidentsiaalsus
  6.1 Online broneeringukeskkonnas tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. Strand SPA & Konverentsihotell ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele ilma Kliendi nõusolekuta.
 1. Hotelli kohustused külalise ees
  7.1 Kui olete saanud hotellitoa tellimuse kinnituse, kuid selgub, et hotell ei saa teile võimaldada tellitud hotellituba, siis hotellil on kohustus pakkuda teile ilma lisamaksuta paremat toakategooriat või siis tuba sama tasemega hotellis.
 1. Hotelli lisainfo
  8.1 Saabumine ja lahkumine
  Hotellituba on teie kasutuses saabumispäeval kella 15.00-st kuni lahkumispäeval kella 12.00-ni. Tuba hoitakse saabumispäeval kuni kella 20.00-ni, hilisemast saabumisest palume ette teatada.
  8.2 Suitsetamisreeglid
  Meie hotelli toad on mõeldud mittesuitsetajatele. Kui hotelli külaline rikub suitsetamiskeelu korda, siis hotellil on õigus nõuda kliendipoolset kulude hüvitamist.
  8.3 Lemmikloomad
  Teretulnud on lemmikloomad. Tasu 25€ terve majutuse perioodi eest. Kui hotelli külalise lemmikloom rikub hotelli vara, siis on hotellil õigus nõuda kliendipoolset kulude hüvitamist.
  Broneerimisel teavitada administraatorit lemmiklooma kaasavõtmisest ja looma liigist.
  8.4 Laste hinnapoliitika
  Lapsed vanuses 0-3 aastat ööbivad tasuta vanemate toas. 4-11-aastased laste vanemate toas ööbimise maksumus on 20€/öö. Alates 12. elusaastast ööbib laps vanemate toas 30€ eest öö kohta.
  8.5 Parkimine
  Parkimine on tasuta hotelli parklas.
 1. Muu
  9.1 Kliendi ja Strand SPA & Konverentsihotelli online broneeringukeskkonna vahendusel teenuste tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

 

Andmed
STRAND AS
Reg.nr: 10764017
KMKR: EE100693414
Aadress: A. H. Tammsaare pst 35, Pärnu 80010
A/a number: EE162200221017094558
Panga nimi: Swedbank AS
Telefon: +372 447 5389
E-mail: sales@strand.ee

Kodulehekülg: www.strand.ee